GƏNCLƏRİN ƏN YAXIN DOSTU-FORUM MiDEO
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaGaleriAxtarLatest imagesQeydiyyatdan keçinGiriş

Sevgisiz yasamaq olarmi?

Aaa gitmek 
+5
Tural
Aaysell
Akachi
Maya
tango
9 posters
Səhifə : nceki  1, 2
MüəllifIsmarıc
sevcan
Etibarlı üzv
Etibarlı üzv
sevcan

Erkek
İsmarıc sayı : 73
Şəhər/ölkə : Mingecevir
Registration date : 04/12/07

Sevgisiz yasamaq olarmi? - Sayfa 2 Empty
Yeni mövzuMövzu: Geri: Sevgisiz yasamaq olarmi?   Sevgisiz yasamaq olarmi? - Sayfa 2 Icon_minitime04.02.08 13:25

Salam.

Sizi tebrik edirem Maya xanim bu coox gozel duygudur insanin birini sevmesi ve onu sevdiyini anlamasi.Size bu sevgide uzun omur,hormet ,sedaqet arzu edirem.Qoy sizin sevginize layiq olan insanda sizi eyni bir sevgi ile bir omur boyu sevsin I love you I love you

HELELIK
Əvvələ qayıt Aaa gitmek
•Teymur_Elmanoğlu•
Super Moderator
Super Moderator
•Teymur_Elmanoğlu•

Erkek
İsmarıc sayı : 60
Şəhər/ölkə : Mingəçevir/Azərbaycan
Registration date : 24/02/07

Sevgisiz yasamaq olarmi? - Sayfa 2 Empty
Yeni mövzuMövzu: Geri: Sevgisiz yasamaq olarmi?   Sevgisiz yasamaq olarmi? - Sayfa 2 Icon_minitime04.02.08 16:11

sevcan yazıb:
Salam.

Sizi tebrik edirem Maya xanim bu coox gozel duygudur insanin birini sevmesi ve onu sevdiyini anlamasi.Size bu sevgide uzun omur,hormet ,sedaqet arzu edirem.Qoy sizin sevginize layiq olan insanda sizi eyni bir sevgi ile bir omur boyu sevsin I love you I love you

HELELIK

Bəli Sevcan xanım həqəqətən maya xanımı təbrik etməyinə dəyər. Bəli Maya xanımın düşüncələri və hissləri realdır. Bir vaxtlar sevgiyə nifrət edən adan üçün bu gün sevgi, ona görə hər şey ola bilər.

Hər kəsdən üzr istəyirən köhnədən yazdığım mətni yenidən burda təkrarlamaq məcburiyyətindəyə. Yəqin ki, Sevcan xanı oxuduqdan sonra həqiqətən insan hislərinə hakim ola bilmir və hislər həyat durduqca, insan yaşadıqca dəyişir sğzlərini daha aydın şəkildə qəbul edib bizimlə razılaşar.
Sitat :
Hər kəsin fikrinə hörmətlə yanaşmaq borcumuzdur. Qeyd etmək istəyirəm ki, hər kəs bir sevgi yaşayır. Və hər kəs öz yaşadığı sevgidən danışır. Maya xanım nədir sevgi deyib, sonra isə cavablandırmısınız.
Sevgi... gecələrin yuxusuzluğu...
Sevgi... tükənməyən göz yaşları...
Sevgi... həsrət əzabı...
Sevgi... Ölümlə heyat arasında kiçik bir park...
Sevə-sevə ayrılanlar var bu həyatda... mən bunu dərk edə bilmirdim, gülürdüm... sevə-sevə necə ayrılmaq olar deyirdim? Sonunda yaşadım mən də bu hissləri. Sevə-sevə ayrıldım. Yox ayrılmadım... ayrıldı... yox yox ayrılmadı... AYIRDILAR... SEVƏ-SEVƏ AYIRDILAR BİZİ.
:::::::::::::::::::Hərdə düşünürdüm öz-özümə, neyləyirəm bu sevgini, mənə əzab verirsə? Neyləyirəm bu sevgini, gözlərimin yaşı qurumursa? Neyləyirəm bu sevgini gecələrim gündüzlərimə qarışırsa... neyləyirəm bu sevgini mənə əzab verirsə? neyləyirəm bu sevgini biz sevməkdən qorxuruqsa. Anladım anladım ki, ayrılıq sevməkdən daha qorxulu imish... necə qorxa-qorxa sevirdiksə, elə qorxa-qorxa, sevə-sevə ayrıldıq. Yox ayrılmadıq AYIRDILAR. Axı hələdə sevirk buna ayrılıq adı vermək...?
Ancaq yox bu sevgi mənə gərəkdir!!! Ayrıblar sevə-sevə, öləcəyik sevə-sevə. Sonunadək sevəcəyik ayrılığa güc gələ bilməsəkdə. Sevgini aşikar edə bilməsəkdə. Gizli, pünhan sevəcəyik sona qədər.
Var olsun sevgi, yaşasın sevgi, mən mənə əzab verən, mən mənə göz yaşları verən, mən mənim həyatımı cəhənnəmə çevirən, mən məni ayrılıq odu ilə yandıran müqəddəs sevginin qarşısında diz çökürəm, baş əyirəm, mən sevgiyə təslim oluram!!!
Əvvələ qayıt Aaa gitmek

Sevgisiz yasamaq olarmi?
Əvvələ qayıt 
2 səhifə (Cəmi 2 səhifə)Səhifə : nceki  1, 2

Bu forumun msaadesi var:Bu forumdakı ismarıclara cavab verə bilməzsiniz.
GƏNCLƏRİN ƏN YAXIN DOSTU-FORUM MiDEO :: Sevgi-
Keç: