GƏNCLƏRİN ƏN YAXIN DOSTU-FORUM MiDEO
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaGaleriAxtarLatest imagesQeydiyyatdan keçinGiriş

QHT (Qeyri Hökumət Təşkilatları)

Aaa gitmek 
2 posters
MüəllifIsmarıc
•Teymur_Elmanoğlu•
Super Moderator
Super Moderator
•Teymur_Elmanoğlu•

Erkek
İsmarıc sayı : 60
Şəhər/ölkə : Mingəçevir/Azərbaycan
Registration date : 24/02/07

QHT (Qeyri Hökumət Təşkilatları) Empty
Yeni mövzuMövzu: QHT (Qeyri Hökumət Təşkilatları)   QHT (Qeyri Hökumət Təşkilatları) Icon_minitime27.09.07 20:12

Bildiyiniz kimi Azərbaycanda bir çox QHT Gənclər Təşkilatları fəaliyyət göstərir. Təbidir ki, bu təşkilatlar gəncləri bir yerə cəm edib hansısa bir işlə məşqul olur. Yəni hər bir təşkilatın özünün məqsəd və vəzifələri var. Məncə hər bir gənc hər hansısa gənclər təşkilatlarından birinə üz olsa, heç nə itirməz və gələcəyi üçün nəsə əldə etmiş olar. Mən sadəcə bu bölmədə Gənclər təşkilatlarından danışmaq istəyirəm. Sizlər hansısa təşkilatin üzvüsünüzmü və yaxud niyə üzv olmağa cəhd etmirsiniz? Hansı Gənclər təşkilatlarını tanıyıriq? Və QHT-lərin, gənclərin həyatında nə kimi rolu var? Xahiş edirəm fikirlərinizi bölüşməkdə qeyri-aktiv olmayaq. Əvvəlcədən minnətdaram.
Əvvələ qayıt Aaa gitmek
sevcan
Etibarlı üzv
Etibarlı üzv
sevcan

Erkek
İsmarıc sayı : 73
Şəhər/ölkə : Mingecevir
Registration date : 04/12/07

Yeni mövzuMövzu: Geri: QHT (Qeyri Hökumət Təşkilatları)   QHT (Qeyri Hökumət Təşkilatları) Icon_minitime05.12.07 17:56

Salam men bir QHT nin üzvüyəm ve bu QHT menim heat ve yaradıcılığımda çox böyük dəyişikliklər yaradıb.Onun üzvü olduqdan sonra men çoxlu semimi ve cana yaxın dostlar qazandım,yeni bilikler elde etdim, bildiklerimi onlarla bölüşdüm.Ve ordakı her bi gn daha çox fealıq ve inkişaf etdiyimi hiss etdim. En əsası heyatımda yaranan yeniliyi duydum.
Men MİDEO nu çox sevirəm..!
.............H Ə L Ə L İ K.......
Əvvələ qayıt Aaa gitmek
•Teymur_Elmanoğlu•
Super Moderator
Super Moderator
•Teymur_Elmanoğlu•

Erkek

Yeni mövzuMövzu: Geri: QHT (Qeyri Hökumət Təşkilatları)   QHT (Qeyri Hökumət Təşkilatları) Icon_minitime07.12.07 6:10

sevcan xanım mövzuya fikir bildirdiyinizə görə sizə minnətdaram. Sizin yazdıqlarınızdan belə başa düşdüm ki, siz MiDEO Mingəçevir Gənclər Təhsil Mərkəzinin ən azından istifadəçisisiniz. Bəli tək siz yox, elə mən özümdə içində olmaqla MiDEO bizlərə çox şey verib. Ancaq gəlin dərindən fikirləşək və səmimi olaq!!! Bəs biz Gənclər MiDEO (hər hansısa üzv olduğumuz təşkilat) üçün nə etmişik. Məsələn siz səmimi olaraq MiDEO üçün nə etdiyinizi deyə bilərsinizmi? Və yaxud Azərbaycan üçün. Çünki, MiDEO bizləri vətnpərvər gənc olmağa çağırır. Bu sadəcə məqsədlərimizdən biridir!!!!
Əvvələ qayıt Aaa gitmek
sevcan
Etibarlı üzv
Etibarlı üzv
sevcan

Erkek

Yeni mövzuMövzu: Geri: QHT (Qeyri Hökumət Təşkilatları)   QHT (Qeyri Hökumət Təşkilatları) Icon_minitime07.12.07 18:23

Salam Teymur bilirem ki , men bizim teşkilatımız üçün heç bir şey edə bilməmişəm cünkü bu mənim hüdudlarımda deyil.Mən teşkilatımıza ve onun üzvlərinə başda AZƏR HACIYEV olmaqla her an, her zaman sadəcə mənəvi dəsdək göstərmişəm ki hansını ki mən hal hazırda bacarıram,ve bunu heç vaxt esirgemiyəcəm. Mən harada oluram olum ,harda işəyirəm işləyim həmişə vurğulayıram ve bunu deməkdən qürur duyuram "mən MİDEO sayəsində inkişaf etməyə başladım" .Məncə MİDEO ya bizim ən böyük töhvəmiz onun sayəsində inkişaf edən gənclərin heyatda lazımı yerləri tutmsı olar sadəcə bir nüans var : "mən və bütün bu dəsdəyi almış gənclər ".

Gəlin bu məkdəbi unutmayaq..!
"MİDEO" Mingəcevir Dostluq El Obası.

Sualınıza və fikirlərinizə görə minnətdaram.
.............H Ə L Ə L İ K...........
Əvvələ qayıt Aaa gitmek
•Teymur_Elmanoğlu•
Super Moderator
Super Moderator
•Teymur_Elmanoğlu•

Erkek

Yeni mövzuMövzu: Geri: QHT (Qeyri Hökumət Təşkilatları)   QHT (Qeyri Hökumət Təşkilatları) Icon_minitime07.12.07 18:52

Bəli siz çox gözəl vurğuladınız ki, MiDEO bir məktəb, bizde tebii ki, o mektebin şagirdləriyik. Məzun demirəm ona görəki, bu məktəbin bitiş vaxtı yoxdur. Çünki biz hər hansımız MiDEO-nu müəyyən müddətdə tərk edib gedərkən, ona darıxır, yenə gənc dotlarlın əhatəsində olmaq istəyirik. Və hər yeni şeyi öyrəndikcə hiss edirik ki, hələ öyrənmədiyimiz çox şeylər var. YAŞASIN MİDEO MİNGƏÇEVİR GƏNCLƏR TƏHSİL MƏRKƏZİ!!!
Əvvələ qayıt Aaa gitmek
sevcan
Etibarlı üzv
Etibarlı üzv
sevcan

Erkek

Yeni mövzuMövzu: Geri: QHT (Qeyri Hökumət Təşkilatları)   QHT (Qeyri Hökumət Təşkilatları) Icon_minitime10.12.07 15:33

Beli yaşasın MİDEO ve onun yaradıcısı AZƏR HACIYEV. Fikirlerinizle tam razıyam,size fikirlernizi menimle bölüşdüyünüz üçün minnetdaram.

..........H E L E L İ K........
Əvvələ qayıt Aaa gitmek
Sponsored content

Yeni mövzuMövzu: Geri: QHT (Qeyri Hökumət Təşkilatları)   QHT (Qeyri Hökumət Təşkilatları) Icon_minitime

Əvvələ qayıt Aaa gitmek

QHT (Qeyri Hökumət Təşkilatları)
Əvvələ qayıt 
1 səhifə (Cəmi 1 səhifə)

Bu forumun msaadesi var:Bu forumdakı ismarıclara cavab verə bilməzsiniz.
GƏNCLƏRİN ƏN YAXIN DOSTU-FORUM MiDEO :: Gənclər :: QHT-lər və Gənclər-
Keç: