GƏNCLƏRİN ƏN YAXIN DOSTU-FORUM MiDEO
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaGaleriAxtarLatest imagesQeydiyyatdan keçinGiriş

Sevgi mesajları.

Aaa gitmek 
+4
General_Mi
ELMINA
Tural.azeri
Zakir
8 posters
MüəllifIsmarıc
Zakir

Zakir

Erkek
İsmarıc sayı : 16
Registration date : 24/02/07

Sevgi mesajları. Empty
Yeni mövzuMövzu: Sevgi mesajları.   Sevgi mesajları. Icon_minitime20.03.07 4:25

İsterdim ki, hər kəs bura öz bildiyi sevgi mesajını yazsın
Sənə bu mesajı deyil üreyimi yollamaq istərdim, telefonu deyil elimi tutmani istərdim, mesaja deyil gözlərimə baxib səni sevirəm deməni istərdim...

Bu mesajı oxudunsa mənə heyransan.Vecinə deyilsə məni sevirsən.Cavab versən mənsiz yaşaya bilmirsən.Cavab verməsən mənə vurğunsan.Görək indi nə edəcəksən?

Dünyada bir çox insan var. Bəzisi duyğulu bəzisi duyğusuz, bəzisi qorxulu bəzisi qorxusuz. Bəzisi ağlayib bəzisi gülür amma gözəlliklərə və xöşbəxtiyə layiq olan bir insan var o da indi mesajimi oxuyur.

Axtardiğın nə varsa bilki səndə tapmişam. Səndə evvəl yox idim
səninlə var olmuşam. Səndədir bütün hicran, ümidlər. Məni məndə axtarma mən artiq sən olmuşam!...

Çoxdur sənə sözlərim, aglima gəldikcə söylərim, bu fani dünyada gülüm men sənsiz neyləyim?

Yagışı sevirəm deyirsən yağış yaganda çətirini açirsan, günəşi sevirəm deyirsən güneş çixanda pərdəni qapatırsan, küləyi sevirəm deyirsən esənde pəncərəni örtürsən və mən də bundan gorxuram! Çünkü məni də Sevdiyini söyləyirsən!

Darıxdiğın sənin üçün darıxırsa darıxmaq gözəldir, Dönəcəksə gözlədiyin gözləmək gözəldir. Sevirsə sevdiyin bax elə bu hər şeyə berabərdir.

Senə minlərcə gül vermək istərdim amma güllər solar, senə ömrümü vermək istərdim amma bir gün ölecəyəm, senə sadecə sevgimi verirəm ki, o ebədiyyen yaşayacaq!

Meni oda at bedənim yansın, sadecə qelbimi burax, çünkü onun içində sən varsan.

Dünyada hər şey özünə bir yoldaş axtarar, daşin qəlbi yoxdur amma onu da yosun sarar.

Sənin olan her şeyi, hətta sənsizliyi belə seni xatirlattigi üçün sevirəm!

Səni ulduzlara oxşadıram, onlar qədər etkiləyici, cəlbədiçi və gözəlsən amma aranızda tək bir ferq var: onlar milyonlarla sən isə bir dənəsən!

Bügün də sabah da ürəyin gədər yaxınındayam, ozünü tenha hissedəndə əlini ürəyinə qoy… mən həmişə ordayam..

Cavanların deyiminə görə əyləncə gedər, yaşlıların deyiminə görə cavanlıq gədər, uşaqların deyimiylə dünyalar qədər, mənim dəyimimə görə CANIM qədər sevirəm səni!...

Zennetme ki, yerin dolacaq, səndən başqa biri mənle olacaq. Nə mənə sənin kimi bir sevgili nə də səni mənim kimi sevən tapılacaq.

Güllərin hamısı gözəldir amma sənin gədər deyil. Səni hər kəs sevər amma mənim qədər deyil!

Her Eşqin göy üzündə bir mələyi varmiş. Yer üzündə tükənən her Eşq üçün göy üzündə bir mələk ağlarmiş. İnan ki, bizim mələyimiz heç ağlamayacaq…

Bir şirin gülüş vurdu məni ən dərindən. Baxanda qamaşdı gözlərim gözəlliyindən. Sevirəm sözü yixdi məni ən dərinən, Burax izimi ey pəri əyər səvməyəcəksən!

Eşq dənizdən çinqil toplamağa bənzər, əvvəl tək-tək yıgırsan sonra bir-bir atırsan. Sadecə bəzilərini atmağa ürəyin gəlmir və sən atılmayanlardansan!

Uzaqlıqlar kiçik sevgiləri yox edir, böyüklərini isə ucaldır. Eyniylə küləyin şamı söndürüb Alovu atəşlədiyi kimi.

Bilirəm sən bir ulduzsan ətrafında bir çox planet var. Amma unutmakı mən Dünyayam və ancag məndə həyat var!

Göyüzü nə qədər qaranliq olursa olsun oralarda bir yerdə mütləqə bir ulduz var. Bir qəlb nə gedər sevgisiz qalarsa qalsın, mütləq içində göyərən bir tumurcuq və bir çiçək var!

Həyatindaki üzüntülər sahildəki ayaq izləri qədər keçiçi ve xoşbəxtliklər isə mərmərə yazilmiş yazilar qədər qalıcı olsun… !

Ay işığının aydınlattığı bir sahilə kiçik bir budaqla “Səni Sevirəm” yazmaq istərdim. Fəqət sən qəzəbli bir dalqa olub silə bilərsən deyə qorxdum.

Gecədir ki, adami kedərləndirən? Yoxsa adam özü kədərlənmək üçün gecəyi gözləyir? Gecədir ki, səni mənə düşündürən? Yoxsa mənəm mi, səni düşünmək üçün gecəni gözləyən?

Qəlbimdə 3 çiçək böyütdüm.Səvmək, səvilmək və gözləmək.Sən bunlardan ikisini qopartdın.Mənə ancaq biri qaldi: gözləmək!
Əvvələ qayıt Aaa gitmek
Tural.azeri

Erkek
İsmarıc sayı : 1
Şəhər/ölkə : Lankaran, Azerbaycan
Registration date : 20/03/07

Sevgi mesajları. Empty
Yeni mövzuMövzu: Geri: Sevgi mesajları.   Sevgi mesajları. Icon_minitime20.03.07 16:21

Love is the sweetiest pain inside which makes you to feel paradise

Tural.azeri
I love you
Əvvələ qayıt Aaa gitmek
ELMINA

Kadn
İsmarıc sayı : 2
Şəhər/ölkə : MİNGƏÇEVİR
Registration date : 22/06/07

Sevgi mesajları. Empty
Yeni mövzuMövzu: Geri: Sevgi mesajları.   Sevgi mesajları. Icon_minitime17.07.07 14:58

Bilmək istəyirsən səni gündə neçe dəfə fikirləşirəm.heçne qədər sadəcə nəfəs alan və nəfəs verən zaman yadıma düşürsən.gör heç sən mənim yadımdan çıxirsan,

GÜNƏŞİ SEVİRƏM DEYİRSƏN GÜNƏŞ ÇIXAND A KÖLGƏYƏ QAÇIRSAN, KÜLƏYİ SEVİRƏM DEYİRSƏN ƏSNDƏ, PƏNCƏRƏNİ BAĞLAYIRSAN, YAĞIŞI SEVİRƏM DEYİRSƏN,YAĞIŞ YAĞANDA ÇƏTİR GÖTÜRÜRSƏN, MƏNDƏ BUNDAN QORXURAM ƏZİZİM Ç ÜNKİ,MENİDƏ SEVDİYİNİ DEYİRSƏN:heart:

Sen mensiz şeherin küçelerinde addımlayarken , men sensiz kucelerde bir şeher qururam özüme.I love you

king queen
Əvvələ qayıt Aaa gitmek
General_Mi

Erkek
İsmarıc sayı : 4
Şəhər/ölkə : Azərbaycan
Registration date : 19/03/07

Sevgi mesajları. Empty
Yeni mövzuMövzu: Geri: Sevgi mesajları.   Sevgi mesajları. Icon_minitime01.09.07 18:12

Cox sag olun maraqli mesajlari. Amma men nedense bele sheylerden uzagam.
Əvvələ qayıt Aaa gitmek
aspuzulu
Etibarlı üzv
Etibarlı üzv
aspuzulu

Erkek
İsmarıc sayı : 237
Şəhər/ölkə : Strasbourg Fransa
Registration date : 31/08/07

Sevgi mesajları. Empty
Yeni mövzuMövzu: for my baby   Sevgi mesajları. Icon_minitime07.09.07 0:12

show me the meaning of being lonely
is this the feeling of I need to walk with...
say me why I cant be there where you are
there is something missing in my heart :-)
Əvvələ qayıt Aaa gitmek
Akachi

Akachi

Erkek
İsmarıc sayı : 2
Şəhər/ölkə : Azərbaycan/Mingəçevir
Registration date : 18/03/07

Sevgi mesajları. Empty
Yeni mövzuMövzu: Geri: Sevgi mesajları.   Sevgi mesajları. Icon_minitime27.10.07 1:18

yagish yagir yagishi ilarii tutura tutua ileediyi dailar qeder sei sire yari
Əvvələ qayıt Aaa gitmek
sevcan
Etibarlı üzv
Etibarlı üzv
sevcan

Erkek
İsmarıc sayı : 73
Şəhər/ölkə : Mingecevir
Registration date : 04/12/07

Sevgi mesajları. Empty
Yeni mövzuMövzu: Geri: Sevgi mesajları.   Sevgi mesajları. Icon_minitime10.12.07 15:41

Yağış damlası ilanın dilinə düşüncə zəhər,
incinin içine düsüncə almaz olur,
Sen nəyin damlasısan ki ?
İçimə düşdükdə hər şeyim oldun..!
Əvvələ qayıt Aaa gitmek
sevcan
Etibarlı üzv
Etibarlı üzv
sevcan

Erkek

Sevgi mesajları. Empty
Yeni mövzuMövzu: Geri: Sevgi mesajları.   Sevgi mesajları. Icon_minitime10.12.07 15:47

Yenədə yalnızam sensiz kimsəsiz.
Necəki yalqızdır tenhadır dəniz
Dalğalar sahilə çırpıldığı tək
Məndədə səninçün döyünür ürək
Əvvələ qayıt Aaa gitmek
sevcan
Etibarlı üzv
Etibarlı üzv
sevcan

Erkek

Sevgi mesajları. Empty
Yeni mövzuMövzu: Geri: Sevgi mesajları.   Sevgi mesajları. Icon_minitime10.12.07 15:55

Mən budünyada itirə itirə gediirəm.İtirmədiyim bir sən idin sənidə itirdim. Düşünmə məni daha.Tufan qopardığı budağı heç düşünürmü?Sən də məni düşünmə.Düşünmə sənsiz necə olacaq ,düşünmə həsrət müharibəsinin sou necə qurtarcaq.Mən itirdim səni..... amma səndə heç nə qazanmadın.ə bilim bəlkə düz fikirləşmirəm?!məni düşünməsəndə özünü düşün,sabahını düşün mənsiz yaşaya biləcəksənmi?!
ONU DÜŞÜN
Əvvələ qayıt Aaa gitmek
aspuzulu
Etibarlı üzv
Etibarlı üzv
aspuzulu

Erkek

Sevgi mesajları. Empty
Yeni mövzuMövzu: Geri: Sevgi mesajları.   Sevgi mesajları. Icon_minitime11.12.07 21:29

ashk gulu dikenlerinle avuclamaya benzer ellerin kan icinde kalir ama hesabini gulden soramazsin
Əvvələ qayıt Aaa gitmek
sevcan
Etibarlı üzv
Etibarlı üzv
sevcan

Erkek

Sevgi mesajları. Empty
Yeni mövzuMövzu: Geri: Sevgi mesajları.   Sevgi mesajları. Icon_minitime24.12.07 18:26

Yagmurla yarisdim dun gece .Ben agladim o yagdi. O gök yuüzünü, yildizlari, günesi anlatdi ,bende senin gözlerinin gülüsünü. O günesi özlemis bende seni.
Əvvələ qayıt Aaa gitmek
sevcan
Etibarlı üzv
Etibarlı üzv
sevcan

Erkek

Sevgi mesajları. Empty
Yeni mövzuMövzu: Geri: Sevgi mesajları.   Sevgi mesajları. Icon_minitime08.01.08 17:33

Sen mensiz seherin kucelerinde addimlayarken, men sensiz kucelerde bir seher qururam ozume Sad !
Əvvələ qayıt Aaa gitmek
aspuzulu
Etibarlı üzv
Etibarlı üzv
aspuzulu

Erkek

Sevgi mesajları. Empty
Yeni mövzuMövzu: Geri: Sevgi mesajları.   Sevgi mesajları. Icon_minitime13.01.08 14:51

sevmak gulu dikenleriyle avuclamakdir elin kar icinde kalir ama hesabini gulden soramazsin...
Əvvələ qayıt Aaa gitmek
sevcan
Etibarlı üzv
Etibarlı üzv
sevcan

Erkek

Sevgi mesajları. Empty
Yeni mövzuMövzu: Geri: Sevgi mesajları.   Sevgi mesajları. Icon_minitime28.01.08 19:23

Ya neznayu sebya bez tebya vserafno bez sebya.ya ni misle sibya bez tebya.Tak xranije sebya dlya menya.
Əvvələ qayıt Aaa gitmek
aspuzulu
Etibarlı üzv
Etibarlı üzv
aspuzulu

Erkek

Sevgi mesajları. Empty
Yeni mövzuMövzu: Geri: Sevgi mesajları.   Sevgi mesajları. Icon_minitime28.01.08 20:14

sevcan yazıb:
Ya neznayu sebya bez tebya vserafno bez sebya.ya ni misle sibya bez tebya.Tak xranije sebya dlya menya.
bu ne demek ben anlamadim
Əvvələ qayıt Aaa gitmek
sevcan
Etibarlı üzv
Etibarlı üzv
sevcan

Erkek

Sevgi mesajları. Empty
Yeni mövzuMövzu: Geri: Sevgi mesajları.   Sevgi mesajları. Icon_minitime01.02.08 18:17

Dava: Bir ask hikayesi study
Davaci: Yalnizlik Neutral
Davali: Ayrilik Sad
Sahit: Yeminler silent
Suclu: Sevgilim pale
Ceza: Sonsuza dek seveceyim Idea I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love youI love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you
Əvvələ qayıt Aaa gitmek
MACHO

Erkek
İsmarıc sayı : 3
Şəhər/ölkə : Baki/Azerbaycan
Registration date : 21/11/09

Sevgi mesajları. Empty
Yeni mövzuMövzu: MACHODAN VEFASIZ QIZLARA ...   Sevgi mesajları. Icon_minitime21.11.09 4:53

DOSTLAR YIGILANDA,SOHBET DUSENDE.
DEME KI,MEN ONU ALDADIB ATDIM!
O MENI SEVIRDI,DEYIB OYUNME,
MEHEBBET QEBAHET SAYILMIR CANIM!
Əvvələ qayıt Aaa gitmek
MACHO

Erkek

Sevgi mesajları. Empty
Yeni mövzuMövzu: Geri: Sevgi mesajları.   Sevgi mesajları. Icon_minitime21.11.09 4:55

NIYE SEVGI 2 INSAN ARASINDA YASANDIGI HALDA,ONUN ACISINI YALNIZCA 1-i CEKIR?!!!
Əvvələ qayıt Aaa gitmek
MACHO

Erkek

Sevgi mesajları. Empty
Yeni mövzuMövzu: Geri: Sevgi mesajları.   Sevgi mesajları. Icon_minitime21.11.09 5:00

NE UCUN SEVGI 2 INSAN ARASINDA YASANDIGI HALDA,ONUN ACISINI YALNIZCA 1-isi CEKIR?!
Əvvələ qayıt Aaa gitmek
Sponsored content

Sevgi mesajları. Empty
Yeni mövzuMövzu: Geri: Sevgi mesajları.   Sevgi mesajları. Icon_minitime

Əvvələ qayıt Aaa gitmek

Sevgi mesajları.
Əvvələ qayıt 
1 səhifə (Cəmi 1 səhifə)
 Similar topics
-
» Nədir Sevgi?
» Sevgi yoxsa pul?
» Sevgi haqqında şerləriniz

Bu forumun msaadesi var:Bu forumdakı ismarıclara cavab verə bilməzsiniz.
GƏNCLƏRİN ƏN YAXIN DOSTU-FORUM MiDEO :: Sevgi-
Keç: