GƏNCLƏRİN ƏN YAXIN DOSTU-FORUM MiDEO
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaGaleriAxtarLatest imagesQeydiyyatdan keçinGiriş

NİÇİN AZERİLER TÜRKLER KARDEŞTİR

Aaa gitmek 
3 posters
MüəllifIsmarıc
ahmet ko
Qonaq

NİÇİN AZERİLER TÜRKLER KARDEŞTİR Empty
Yeni mövzuMövzu: NİÇİN AZERİLER TÜRKLER KARDEŞTİR   NİÇİN AZERİLER TÜRKLER KARDEŞTİR Icon_minitime06.08.07 0:44

selamümaleyküm ben TÜRKİYE TÜRKLERİNDEN ahmet özkan KOCAMANOĞLU benim tüm AZERİ kardeşlerime bir mesajım var hepimiz kan bağıyla bir birimize kenetlenelim ve asyadan anadoluya türk cumhuriiyetini kuralım zaten bu amaçta bizim 2 tane başbakanımız öldü. ve milliyetçi olarak azeri gencliği, türk gençliği, türkmen gencliği, uygur gençliği, ve diğer gençliklerle birleşerek birlik olalım Ermenileri katledelim çocuklarını öldürelim hocalı unutulmaz. UNUTMAYIN Kİ AZEERBAYCANLILARLA BİRLİKTE TÜRKİYE TÜRKLERİDE ÜZÜLDÜ. AZERİ MİLLETİNİ TÜM TÜRKİYE SEVİYOR. BOZKURTLAR HAKANLAR ADINA UNUTMAYIN.

AZERİ VE TÜRK atalar ortak soydan gelme bizde kardeşiz geleceke hepimiz amerika lanetinden etkileceğiz ama hepimiz bir güç oluşturup birliktelik kurarsak ABD yi yeneriz AZERİ doğal gazında gözleri var AZERİ petrollerinde gözleri var. TÜRKİYE NİN madenlerinde gözleri var. AZERİ GENÇLİĞİ VE TÜRK GENÇLİĞİ birlik olup turan düşüncesini oluşturursak hiç kimse bize birşey diyemez.zaten sizde bizde MÜSLÜMANIZ elhamdülillah bizler din kardeşiyiz.eski atalarıımız gibi bizdede cesaret ve savaşçı ruh var. çünkü HEPİMİZ TÜRKÜZ TÜRK KALACAĞIZ TÜRKÜN KANI YÜCEDİR ULUDUR.
AZERİ GENÇLER HEPİNİZİ KUCAKLIYORUM VE ŞÜKRANLARIMI SUNUYORUM.
Əvvələ qayıt Aaa gitmek
Yalcin
Qonaq

Yeni mövzuMövzu: Geri: NİÇİN AZERİLER TÜRKLER KARDEŞTİR   NİÇİN AZERİLER TÜRKLER KARDEŞTİR Icon_minitime16.08.07 16:18

Tek onu deye bilerem ki, Azerbaycanli olan kesler hamisi Azeri Turkleridir.
Əvvələ qayıt Aaa gitmek
aspuzulu
Etibarlı üzv
Etibarlı üzv
aspuzulu

Erkek
İsmarıc sayı : 237
Şəhər/ölkə : Strasbourg Fransa
Registration date : 31/08/07

Yeni mövzuMövzu: Geri: NİÇİN AZERİLER TÜRKLER KARDEŞTİR   NİÇİN AZERİLER TÜRKLER KARDEŞTİR Icon_minitime04.09.07 16:33

ahmet ko yazıb:
selamümaleyküm ben TÜRKİYE TÜRKLERİNDEN ahmet özkan KOCAMANOĞLU benim tüm AZERİ kardeşlerime bir mesajım var hepimiz kan bağıyla bir birimize kenetlenelim ve asyadan anadoluya türk cumhuriiyetini kuralım zaten bu amaçta bizim 2 tane başbakanımız öldü. ve milliyetçi olarak azeri gencliği, türk gençliği, türkmen gencliği, uygur gençliği, ve diğer gençliklerle birleşerek birlik olalım Ermenileri katledelim çocuklarını öldürelim hocalı unutulmaz. UNUTMAYIN Kİ AZEERBAYCANLILARLA BİRLİKTE TÜRKİYE TÜRKLERİDE ÜZÜLDÜ. AZERİ MİLLETİNİ TÜM TÜRKİYE SEVİYOR. BOZKURTLAR HAKANLAR ADINA UNUTMAYIN.

AZERİ VE TÜRK atalar ortak soydan gelme bizde kardeşiz geleceke hepimiz amerika lanetinden etkileceğiz ama hepimiz bir güç oluşturup birliktelik kurarsak ABD yi yeneriz AZERİ doğal gazında gözleri var AZERİ petrollerinde gözleri var. TÜRKİYE NİN madenlerinde gözleri var. AZERİ GENÇLİĞİ VE TÜRK GENÇLİĞİ birlik olup turan düşüncesini oluşturursak hiç kimse bize birşey diyemez.zaten sizde bizde MÜSLÜMANIZ elhamdülillah bizler din kardeşiyiz.eski atalarıımız gibi bizdede cesaret ve savaşçı ruh var. çünkü HEPİMİZ TÜRKÜZ TÜRK KALACAĞIZ TÜRKÜN KANI YÜCEDİR ULUDUR.
AZERİ GENÇLER HEPİNİZİ KUCAKLIYORUM VE ŞÜKRANLARIMI SUNUYORUM.

selam kardeş yazdiklarina yürekten katılıyorum biz kardes iki devletiz birbirimize destek olmalıyız yahudiler hristiyanlara müslümanları katletmesi icin yardım ediyosa veya tam tersi hristiyanlar yahudilere müslümlari katletmesi icin yardimci oluyorsa biz niye dinimiz dilimiz ülkümüz kanımız canımız bir oldugu halde tek yürek tek bilek olmayalım ALLAHIN izniyle birgün bizde atalarımız gibi dünyanin her yerine adalet ve medeniyet götürecez AZERBAYCAN GENCLİGİ ŞUNU UNUTMASİN Kİ BİZ BİR ELİN 5 PARMAGI GİBİYİZ HER NE KADAR HER PARMAK DİGERİNDEN FARKLI OLSADA HEPSİ AYNI YERDE BİRLESİR...
İYİ FORUMLAR...
İYİ PAYLAŞİMLAR ...
Əvvələ qayıt Aaa gitmek
Shahnaz
::::♥MiSS FORUM♥::::
::::♥MiSS FORUM♥::::
Shahnaz

Kadn
İsmarıc sayı : 137
Şəhər/ölkə : Azərbaycan
Registration date : 28/08/07

Yeni mövzuMövzu: Geri: NİÇİN AZERİLER TÜRKLER KARDEŞTİR   NİÇİN AZERİLER TÜRKLER KARDEŞTİR Icon_minitime08.09.07 19:14

Salam.Elbette Turkiye turkleri ve Azeri turkleri qardaşdır.Buna heç bir şübhe yoxdu.Sizin de fiirleriniz üçün, sözleriniz üçün çox çoooxxx teşekkür edirem...
Əvvələ qayıt Aaa gitmek
Samira

Samira

Kadn
İsmarıc sayı : 27
Şəhər/ölkə : Gəncə/Azərbaycan
Registration date : 24/02/07

Yeni mövzuMövzu: Geri: NİÇİN AZERİLER TÜRKLER KARDEŞTİR   NİÇİN AZERİLER TÜRKLER KARDEŞTİR Icon_minitime13.09.07 15:52

Bunu hər kəs bilir ki, biz iki dövlət bir millətik!
Əvvələ qayıt Aaa gitmek
aspuzulu
Etibarlı üzv
Etibarlı üzv
aspuzulu

Erkek
İsmarıc sayı : 237
Şəhər/ölkə : Strasbourg Fransa
Registration date : 31/08/07

Yeni mövzuMövzu: slm   NİÇİN AZERİLER TÜRKLER KARDEŞTİR Icon_minitime15.09.07 2:01

haklisin teshekkurler
Əvvələ qayıt Aaa gitmek
Sponsored content

Yeni mövzuMövzu: Geri: NİÇİN AZERİLER TÜRKLER KARDEŞTİR   NİÇİN AZERİLER TÜRKLER KARDEŞTİR Icon_minitime

Əvvələ qayıt Aaa gitmek

NİÇİN AZERİLER TÜRKLER KARDEŞTİR
Əvvələ qayıt 
1 səhifə (Cəmi 1 səhifə)

Bu forumun msaadesi var:Bu forumdakı ismarıclara cavab verə bilməzsiniz.
GƏNCLƏRİN ƏN YAXIN DOSTU-FORUM MiDEO :: Gənclər-
Keç: